Ko4fun Mimarisi Delos Night War !!!

Ana Sayfa / Ko4fun Mimarisi Delos Night War !!!
 Duyurular
  • Yeni Web Sitemiz Hizmetinizde
  • Daha önce yaşamadığınız bir PvP heyecanı yaşamaya hazır mısınız?
  • Takımını kur, turnuvalara katıl ve ödülleri topla
   

spacer.png

Delos haritası yeniden tasarlandı.Human ve Karus halkı bu haritada birbirlerine karşı 60 dakika boyunca savaşırken çölde yok edilmeyi bekleyen 22 farklı Boss ve Ödüllü Monument savaşları sizleri bekliyor.

Delos War'a nasıl katılabilirim?
-Savaşa katılımlar Lunar Valley den yapılmaktadır.

Delos War'dan nasıl çıkabilirim?
-Town'da bulunan <Judge> NPC sini kullanarak çıkabilirsiniz.

Delos War ödülleri neler?
Savaş boyunca 100 adam öldüren party üyeleri 1 adet Tears of Karivdis (3 günlük ve takas edilemez) ile ödüllendirilir. Bu görev savaş boyunca 1 kere yapılabilir.

 

<Delos Big Monument> 20 dakika da bir respawn olur. Çölün tam ortasında bulunur. Son vuruş yapan party üyelerine 1 adet Trina (takas edilebilir) hediye verir. Görevi savaş boyunca 1 kez yapabilirsiniz.

 

<Delos Small Monument> 10 dakika da bir respawn olur. Savaş alanında toplamda 8 farklı noktada bulunur. Son vuruş yapan party üyelerine 1 adet Cospre Box hediye verir. Görevi savaş boyunca 3 kez yapabilirsiniz.

 

<Karus Monument> 30 dakika da bir respawn olur. Karus town önünde bulunur. Son vuruş yapan party üyelerine 1 adet Trina (takas edilebilir) hediye verir. Görevi savaş boyunca 1 kez yapabilirsiniz.

spacer.png

<El Morad Monument> 30 dakika da bir respawn olur. El Morad town önünde bulunur. Son vuruş yapan party üyelerine 1 adet Trina (takas edilebilir) hediye verir. Görevi savaş boyunca 1 kez yapabilirsiniz.