Buss Nerede Kasılır?

Ana Sayfa / Buss Nerede Kasılır?
 Duyurular
  • Yeni Web Sitemiz Hizmetinizde
  • Daha önce yaşamadığınız bir PvP heyecanı yaşamaya hazır mısınız?
  • Takımını kur, turnuvalara katıl ve ödülleri topla
   

Merhaba Ko4fun ailesi , hepinize sağlıklı günler dileriz. Bildiğiniz gibi bus kasılan slotlarımız tamamıyla değişti. Elmorad/Luferson/Eslant bölgelerinde buss artık düşmeyecektir ve onların yerine Upgrade scroll eklenmiştir. Bu kağıtların satış fiyatları düzenlenmiştir. Buss sadece CZ bölgesinde elde edilecektir.Ayrıca CZ görevlerini yaparken sol altta bulunan Q tuşuna bastığınızda günlük standart 40 bus elde edebileceğiniz çok basit görevler vardır. Droplar için gerekli bilgi aşağıdadır. ( buslar grup olarak düşecektir HP STR gibi scler de atabilir ve fiyatları yüksektir.)

images?q=tbn:ANd9GcSt-bYmXpnzR1wBwPNImd1KyUkyq1k0mRyfoQMiZuOIGBwj2ubfimages?q=tbn:ANd9GcSt-bYmXpnzR1wBwPNImd1KyUkyq1k0mRyfoQMiZuOIGBwj2ubfimages?q=tbn:ANd9GcSt-bYmXpnzR1wBwPNImd1KyUkyq1k0mRyfoQMiZuOIGBwj2ubfimages?q=tbn:ANd9GcSt-bYmXpnzR1wBwPNImd1KyUkyq1k0mRyfoQMiZuOIGBwj2ubf

  
Yaratığın zorluğu drop oranını etkiler.( Örneğin Troll berserker %30 oran daha güçsüz bir yaratık daha düşük oran gibi.)

Yeni eklenen daha önce bus düşmeyen slotlar: Orc Bandit Officer , Dragon Tooth Commander , Ewil Wizard , Mastodon. Bu güncellemeler ile CZ'de bus drobu olmayan mob bulunmamaktadır.