KO4FUN OYUNCU YASALARI

Home / KO4FUN OYUNCU YASALARI
 Notices
  • BIG PRIZE POOL 10.000$
  • Official Release Date 1st January 2022 21:00 GMT+3
  • Build your team, participate in tournaments and collect rewards
   

KO4FUN OYUNCU YASALARI


Madde 1- KO4FUN  Light Farm DB'ye sahip bir PvP sunucudur. Skill hasarları, yaratık canları ve sınıf dengeleri gibi kriterler test edilip karar verilmiş ve benimsenmiştir. Değiştirilmesi teklif edilemez.


Madde 2- Oyun içerisinde GM'ler belirli durumlarda oyuncuları cezalandırabilir. Örneğin; küfür, hakaret, illegal aktivite vb. Cezalar şu şekilde belirlenmiştir >> TIKLA

Madde 3- Oyuncuların kendi arasında yaptığı alışverişlerden KO4FUN yönetim ekibi sorumlu tutulamaz. Her oyuncu yaptığı alışverişin sorumluluğunu kendisi taşımaktadır. Gerçek para ile yapılan alışverişlerde kesinlikle destek sağlanmamaktadır veya aracı olunmamaktadır. 


Madde 4- Küfür vb. bir durumla karşılaşırsanız foruma şikayet konusunu gerekli kanıtlarla beraber oluşturmalısınız. Eğer kanıt bulunmuyorsa herhangi bir işlem yapılmayacaktır. ( Kanıt konusu bir fotoğraf veya video ise tam ekran görünecek şekilde herhangi bir tarafı kapatılmamış olmalı ve o günün tarihi gözükmelidir. Oynanmış veya yarım gözüken kanıtlar kabul edilmeyecektir. ) Ek olarak sadece küfür edilen karaktere ceza verilmektedir. Örneğin: Karus123 isimli bir oyuncu size küfür ederse bu karakter cezalandırılır. Bunun dışında aynı kişinin başka hesapları olsa bile o hesaplara susturma cezası verilmez.

Madde 5- Oyun içerisinde illegal bir aktivite veya hile durumuyla karşılaşırsanız anlık olarak GM ekibine ulaşmanız gerekmektedir. GM isimleri oyun içerisinde sağ üst köşede yer almaktadır. Eğer yaşadığınız durumda anlık olarak size ulaşılamıyorsa mümkün ise video kaydı almaya çalışın. Örneğin bir oyuncu slota yaratık çekiyor ve anlık olarak yakalanamamış ise.

Madde 6- GM'ler ile iletişim kurarken saygılı olunmalıdır. Aynı şekilde hiç bir GM oyuncuya saygısızlık yapamaz. GM'ler sizden belirli bir durum hakkında bilgi istediğinde(kullanılan bir bugun tespiti vb. gibi) paylaşmamak ceza almanıza sebep olacaktır.

Madde 7- Oyun içerisinde kullanılabilecek temel makrolar ve KS serbesttir. ( Temel makro sizin belirli hareketlerinizi sürekli olarak tekrarlayan makrolardır. Örneğin; Z-1 Z-1 tuşlarını basmak gibi. Karakterinizin canının azaldığını tespit etmek belirli skilleri duruma göre basmak gibi özellikleri bulunmamaktadır. Bu tip programları kullananlar kalıcı olarak uzaklaştırılır.) Oyunda ki tüm slotlar oyunculara aittir ve bir slotta kasmak isteyen çokça oyuncu olması normal bir durumdur.

Madde 8- Etkinliklere katılırken envanterinizde yeterli miktarda boş yer olduğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Olası bir ödül eşyası elde edememe durumunda hak talep edilemez.

Madde 9- Irk transferi işlemi bir hesapta ki tüm karakterler için haftada 1 kere olarak belirlenmiştir. Bunun dışında yapılmak istenen transferler için 50 KC bedel karşılığında PUS üzerinden eşyayı temin edebilirsiniz. NP iadesi durumunda da aynı şart geçerlidir. Herhangi bir eşya talebinde bulunamazsınız, PUS üzerinden NP iadesi için gereken eşyayı 50 KC karşılığında temin edebilirsiniz.


Madde 10- Oyun içerisinde yapılan hesap satışlarında CSS kullanılmaması ve oyuncular arasında ki nakit para alışverişinden yönetim sorumlu tutulamaz.

Madde 11- Oyun içerisinde gerçek para ile satış belirten yazıların oyunculara açık şekilde yazılması yasaktır. Bu tip satışlar beriltilen satış alanları veya özel mesaj yoluyla olmak zorundadır. ( Discord forum )

Madde 12- Kral olan oyuncular krallık komutlarını kötüye kullanamaz. Ayrıca aktif olmayan kralların krallığı GM insiyatifine bağlı olarak düşürülebilir.

Madde 13- Oyun içerisinde küfürlü karakter adı ve klan adı kullanmak yasaktır. (Hangi dil olduğu fark etmemektedir, tüm dillerde yasaktır.) Uygunsuz görülen isimler yetkili GM'ler tarafından değiştirilecektir. (Örneğin; Destek123)

KO4FUN Ekibi.

 
  •