KO4FUN YAYINCI BİLGİLENDİRMESİ

Home / KO4FUN YAYINCI BİLGİLENDİRMESİ
 Notices
 • BIG PRIZE POOL 10.000$
 • Official Release Date 1st January 2022 21:00 GMT+3
 • Build your team, participate in tournaments and collect rewards
   

KO4FUN YAYINCI BİLGİLENDİRMESİ

 1. Yayıncı olan oyuncular yayınlarında KO4FUN sunucusunu temsil etmektedirler.
 2. Yayıncıların yayın esnasında izleyenlerle münakaşaya girmesi ve küfürleşmesi yasaktır.Tabii ki oyun oynarken tansiyonun yükseldiği anlar olacaktır bunun farkındayız. Burada kastettiğimiz x bir oyuncunun şahsına veya x bir klanın oyuncularına küfür edilmesi gibi.
 3. Yayıncılar haftalık belirli bir ücret karşılığında KO4FUN sunucusunu temsil eder ve tanıtımını yapar. Yayın için ücretini alan ancak yayını uygun şekilde yapmayan ve gereklerini yerine getirmeyen kişinin ücreti elinden geri alınır. Ücret alınamayacak bir durum mevcut ise karakteri oyundan yasaklanır.
 4. Yayıncılar Discord sunucusu üzerinden yayınlarını duyurabilir veya GM ekibinden yayınlarının oyun içerisinde duyurulması için destek talep edebilir.
 5. Yayıncılar KO4FUN sunucusu için anlaşmalı olarak yayın açtıkları sürece GM ekibine yayın sohbetinde ''Moderatör'' yetkisini vermek zorundadır.
 6. Yayıncılar yaptıkları yayınlar için GM ekibinden çekiliş desteği talep edebilirler. Bu çekiliş desteği olarak verilen PUS ürünleri GM kontrolünde oyunculara kura sistemiyle dağıtılmak zorundadır. Çekiliş desteği olarak verilen PUS ürünlerini dağıtmayan, kendisi veya etrafında ki oyuncular için kullanan yayıncılar cezalandırılır.
 7. Yayın yapan oyuncular yayın yaptıkları kanala KO4FUN sunucusunu temsil eden belirlenmiş logoyu ve kısa tanıtımı koymak zorundadır.
 8. Yayın yapan oyuncuların ödemeleri klasgame.com veya epinmy.com adlı anlaşmalı sitelerden haftanın belirlenen ödeme günü içerisinde yapılmaktadır. Herhangi bir yayıncı başka bir şekilde destek talep edemez.

 

KO4FUN Ekibi.